FJH-20-R-04.75-4
DataSheet
FJH-20-R-04.75-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:4.750" (120.65mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)