AFFC-050-16-127-11
Description
CABLE FFC 16POS 0.50MM 5"
DataSheet
AFFC-050-16-127-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:16
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 6POS 1.25MM 10"