AFFC-100-14-305-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 14 CONDUCTOR 30
DataSheet
AFFC-100-14-305-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:14
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 25POS 0.50MM 7"