
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 98266 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 39 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0982661101 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 10POS 0.50MM 3"
CABLE FFC 19POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 37POS 0.50MM 4"
CAP CER 680PF 50V NP0 0603
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
CABLE FFC 39POS 0.50MM 3"
SHOULDER WASHER .260 ID .425 OD