
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15020 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 37 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 4.000" (101.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 0150201081 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 11POS 0.50MM 6"
CABLE FLXSTRP 3POS 2.54MM 2"
CABLE FFC 26POS 1.00MM 6"
CAP CER 6800PF 630V X7R 0805
ACT96WG35PD
CONN RCPT FMALE 35POS GOLD CRIMP
CABLE FFC 37POS 0.50MM 4"