
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 59.0" (1498.6mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJ-05-D-59.06-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 29POS 1.00MM 8"
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/10W 0402
ERL-07-23 6.8K 2% T-1 RLR07C6801
CRYSTAL 38.0000MHZ 10PF SMD
1MM FLEX CABLE JUMPER