FJH-50-D-06.10-4
DataSheet
FJH-50-D-06.10-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:6.100" (154.94mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 27POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 29POS 1.00MM 12"