FJH-40-D-30.00-4
DataSheet
FJH-40-D-30.00-4 PDF
Number of Conductors:40
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:30.0" (762.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 11POS 1.25MM 3"
CABLE FFC 15POS 0.50MM 7"