AFFC-050-34-051-11
Description
CABLE FFC 34POS 0.50MM 2"
DataSheet
AFFC-050-34-051-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:34
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 7POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 28POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 26POS 1.25MM 12"