
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 59.1" (1501.1mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJH-20-D-59.10-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 17POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 21POS 1.00MM 10"
CABLE FFC 27POS 1.25MM 7"
CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
.5MM FLEX CABLE JUMPER
RF TRANS 40V 2.4GHZ 55AW
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/GRN