
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15266 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 17 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 4.000" (101.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152660861 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 21POS 1.00MM 10"
CABLE FFC 27POS 1.25MM 7"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
CABLE FFC 17POS 0.50MM 4"
PMI .250" LED 15V WIRE DIFF BLU
OS1/OS2 24-FIBER, SMALL DIAMETER