
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 43 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 8.000" (203.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJH-43-D-08.00-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 18POS 1.25MM 5"
CABLE FFC 23POS 1.00MM 6"
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
MEMS OSC XO 24.5454MHZ CMOS SMD
OSC XO 200MHZ 3.3V CML
COPPER CABLE