
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 9 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 1.500" (38.10mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of FSK-21.5A-9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 19POS 1.25MM 9"
CABLE FFC 33POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 15POS 1.00MM
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
CAP CER 2700PF 630V X7R 1808
XTAL OSC XO 693.4830MHZ LVDS SMD
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"