
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15167 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 23 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 6.000" (152.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0151670930 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"
CABLE FFC 19POS 1.25MM 9"
CABLE FFC 33POS 1.25MM 2"
CAP CER 120PF 250V X7R 1206
SQUARE FLANGE RECETACLE
CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
CABLE FFC 23POS 1.00MM 6"