FJH-20-R-27.56-4
DataSheet
FJH-20-R-27.56-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:27.5" (698.5mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)