FJH-30-R-17.00-4
DataSheet
FJH-30-R-17.00-4 PDF
Number of Conductors:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:17.0" (431.8mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)