
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 152FB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Ribbon |
| Number of Conductors: | 6 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 5.000" (127.00mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 117 |
Current price of 06-005-152FB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 33POS 1.00MM 4"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
PIN HEADER, VERTICAL, THR, PCB,
CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 5"
LED COOL WHITE CLEAR T-1 3/4 T/H