
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 152FB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Ribbon |
| Number of Conductors: | 13 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 7.000" (177.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 24 |
Current price of 13-007-152FB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 7POS 1.00MM 10"
CABLE JUMPER 7POS 2.54MM 0.92"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
RES SMD 22 OHM 2% 1.4W 0505
RES 0.499 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
CAP CER 120PF 250V C0G/NP0 1210
CABLE JUMPER 13POS 2.54MM 7"