
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15266 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 35 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152661055 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 0.50MM 1.18"
CABLE FFC 9POS 1.25MM 8"
CABLE FFC 24POS 1.25MM 12"
CAP CER 2200PF 630V X7R 1812
MEMS OSC XO 62.5000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
CABLE FFC 35POS 0.50MM 2"