AFFC-100-28-254-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 25
DataSheet
AFFC-100-28-254-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:28
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:10.0" (254.0mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)