FJ-15-D-19.70-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-19.70-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:19.7" (500.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)