FJH-25-D-03.90-4
DataSheet
FJH-25-D-03.90-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:3.900" (99.06mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)