FJH-25-D-11.00-4
DataSheet
FJH-25-D-11.00-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:11.0" (279.4mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)