AFFC-050-25-102-11
Description
CABLE FFC 25POS 0.50MM 4"
DataSheet
AFFC-050-25-102-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)