FJ-15-D-91.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-91.00-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:91.0" (2311.4mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 32POS 1.25MM 4"
CABLE FFC 38POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 11POS 1.25MM 10"
FX-AT13
FX-AT13
FIBER HOLD ATTACH FOR 1.3MM GRAY
RSF66A25B150P
RSF66A25B150P
DL PNT FLOATSWITCH 177MM TOTAL L
GTS900SD
GTS900SD
GTS900 PEDESTAL STAND ONLY
FJ-15-D-91.00-4
FJ-15-D-91.00-4
1MM FLEX CABLE JUMPER