FJ-15-D-03.54-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-03.54-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:3.540" (89.92mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 16POS 1.25MM 8"
CABLE FFC 26POS 1.25MM 12"
CABLE FFC 12POS 0.50MM 8"
BXRE-57E6501-D-74
BXRE-57E6501-D-74
V22D COOL WHITE LED ARRAY
SA64A B0G
SA64A B0G
TVS DIODE 64V 103V DO204AC
AMI-M11J-6-10-B
AMI-M11J-6-10-B
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
FJ-15-D-03.54-4
FJ-15-D-03.54-4
1MM FLEX CABLE JUMPER