FJ-20-D-05.91-6
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-D-05.91-6 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:5.910" (150.11mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)