FJH-10-R-03.55-4
DataSheet
FJH-10-R-03.55-4 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:10
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:3.550" (90.17mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 37POS 0.50MM 7"