FJ-20-D-11.82-2
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-D-11.82-2 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:11.8" (300.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)