
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 34 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390511 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 25POS 1.00MM 10"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
RES 47.5K OHM 1% 1/8W 0805
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
CABLE FFC 34POS 1.00MM 2"