
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 10.0" (254.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390961 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 23POS 1.00MM 9"
CAP CER 0.027UF 100V X7R 1206
CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
IC TRANSCEIVER 1/1 16DIP
CABLE FFC 25POS 1.00MM 10"