
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 4.020" (102.11mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-05-D-04.02-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 23POS 1.00MM 9"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 29POS 1.00MM 2"
RES 14K OHM 0.1% 1/4W 1206
CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 1210
CONN RCPT MALE 2POS SILVER CRIMP
1MM FLEX CABLE JUMPER