
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 29 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390990 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
IC HOT SWAP CTRLR USB 8SOIC
CBL 4COND 22AWG PP FRPVC
CABLE FFC 29POS 1.00MM 2"
CABLE 6COND 18AWG