
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 4-1437142-9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 15POS 0.50MM 8"
CABLE FFC 23POS 1.25MM 5"
CABLE FFC 29POS 1.25MM 10"
CONNECTOR
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 2"