
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 8.000" (203.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200846 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 23POS 1.25MM 5"
CABLE FFC 29POS 1.25MM 10"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 0.2PF 50V C0G/NP0 0402
BNC-SJB/N-SP G316D 48I
HDM SMPR090F185F G
CABLE FFC 15POS 0.50MM 8"