
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 4.720" (119.89mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-05-D-04.72-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 0.5"
CABLE FLXSTRP 6POS 1.27MM 2"
CAP CER 18PF 1.5KV C0G/NP0 1808
IC GATE AND/NAND QUINT 28-PLCC
ER 4C 4#8 SKT PLUG
1MM FLEX CABLE JUMPER