
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 5.750" (146.05mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-15-D-05.75-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 0.5"
CABLE FLXSTRP 6POS 1.27MM 2"
CABLE FFC 29POS 1.00MM 7"
M55342E 25PPM 0705 47.5K 1% S WI
XTAL OSC XO 106.2517MHZ LVPECL
CABLE 5POS .100 JUMPER 30 INCH
.5MM FLEX CABLE JUMPER