
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 11 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 0.500" (12.70mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FSK-2.5A-11 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FLXSTRP 6POS 1.27MM 2"
CABLE FFC 29POS 1.00MM 7"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 56PF 5KV C0G/NP0 2220
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 14SOIC
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 48V MINI
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 0.5"