
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 20.5" (520.7mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-20-D-20.50-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 21POS 1.00MM 8"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
RES 1.42K OHM 1% 1/8W 0805
RES 0.5 OHM 0.5% 2W 4527
RECP ASSY
.5MM FLEX CABLE JUMPER