
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 12.5" (317.5mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-25-D-12.50-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 26POS 1.00MM 1.18"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 24POS 1.25MM 8"
1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 22.1
RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
.5MM FLEX CABLE JUMPER
LIMITER