
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 12.4" (315.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-05-D-12.48-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 13POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 17POS 1.25MM 8"
CAP CER 1206 27PF 16V ULTRA STAB
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
1MM FLEX CABLE JUMPER