
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 38 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390556 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 1.25MM 1.18"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 28POS 1.25MM 4"
CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 1206
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
LED LAMP T-4 1/2 SCREW 48V A/CA
CABLE FFC 38POS 1.00MM 2"