
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 13 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 4.000" (101.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390816 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 6800PF 630V X7R 1210
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1812
CABLE FFC 13POS 1.00MM 4"