FJH-30-D-70.00-4
DataSheet
FJH-30-D-70.00-4 PDF
Number of Conductors:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:70.0" (1778.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)