FJ-10-D-99.99-6
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-10-D-99.99-6 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:99.9" (2537.5mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)