FJ-15-D-02.36-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-02.36-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:2.360" (59.94mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 18POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 28POS 1.00MM 4"