
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21049 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 31 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210491028 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 23POS 1.25MM 10"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
12CKT 2MM MGRID WTB CONN CRIMP
LENS ASSY 1POS 21.6MM ROUND
CABLE FFC 31POS 1.25MM 12"