
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 40 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 2.170" (55.12mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-40-D-02.17-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WDFN
BATTERY PACK NICAD 12V 1/3 AA
CONTACT PIN 1AWG CRIMP SILVER
.5MM FLEX CABLE JUMPER