
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 7.250" (184.15mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-15-D-07.25-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 32POS 1.00MM 2"
1MM FLEX CABLE JUMPER
RES 453 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 0.056 OHM 1% 1W 2512
RES 4.99K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
.5MM FLEX CABLE JUMPER