
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 126.0" (3200.4mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-25-R-126.00-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 2.4PF 200V NP0 0805
.5MM FLEX CABLE JUMPER